Digicentralized

Blockchain ve web3 alanında önde gelen medya platformu olmak isteyen Digicentralized ekibi hayallerini bizimle paylaştıktan sonra hemen kollarımızı sıvadık. Projenin ihtiyaçlarını analiz ederek marka kimliğini nasıl oluşturacağımızı ve yol haritasını planladık. Ardından markayı en iyi temsil edebilecek logoyu tasarladık.

Proje sahiplerinin isteği doğrultusunda Türkçe ve İngilizce olarak kullanılabilen çift dilli web sitelerini hazırladık. Site tasarımında blockchain ekosisteminin ruhunu yansıtan renkleri kullanmaya özen gösterdik. Kullanıcıların ilgisini çekecek fonksiyonel özelliklerle siteyi zenginleştirdik. 

İçeriklerini okurlara ulaştırmalarını kolaylaştırmak için teknik seo ve dijital pazarlama çalışmaları ile kendilerini destekledik. Yapmış olduğumuz dijital pazarlama çalışmasının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Süreç boyunca yol haritamıza sadık kalarak belirlenen raporlama tarihlerinde proje sahiplerine raporlarımızı sunarak durum değerlendirmelerini yaptık. Projeyi hayata geçirdikten sonrada 7/24 kendilerine destek sunmaya devam etmekteyiz.

Proje Bilgisi

  • ClientDigicentralized
  • CategoryDijital Pazarlama, Mobil Uygulama, Profesyonel Web Sitesi, UI/UX
  • Start Date09.01.2020
  • End Date18.09.2020
  • Websitewww.digicentralized.com